Tegoroczne wakacje były o wiele bardziej pracowite. A najczęściej, bo aż 321 razy strażacy usuwali skutki miejscowych zagrożeń.

Wszystkich wyjazdów łącznie było 417. To aż 7 razy mniej w porównaniu do roku ubiegłego. Najczęstsze incydenty miały miejsce na drogach, zaś fałszywych alarmów było aż 28.

Strażacy ugasili pożary 68 razy. To o 33 pożary mniej niż w roku 2019. Wyjazdów do usunięcia miejscowych zagrożeń w sumie było aż 321. To o 22 wyjazdy więcej niż w ubiegłym roku.

Nie zabrakło również interwencji, które miały na celu usunięcie gniaz owadów- 89. W związku z panującymi warunkami pogodowymi strażacy wzywani byli do powalonych drzew 42 razy.

Źródło: www.eska.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij