Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej planuje zmiany w szkoleniu podstawowym strażaków.

Kwestia ta została poruszona na ostanim spotkaniu Komendanta Głównego PSP z Krajową Sekcją Pożarnictwa. Jak zaznacza  komendant, planowane jest skrócenie kursu do trzech miesięcy, a po rocznej praktyce w JRG strażak odbędzie tylko egzamin w szkole PSP, po którym będzie uprawniony do zajmowania stanowisk podoficerskich. 

Dodatkowo szkolenie aspiranckie planowane jest jako przeszkolenie roczne. Natomiast programy studiów podyplomowych będą maksymalnie uproszczone i skrócone. Na ten moment nie wiadomo kiedy zmiany miałyby wejść w życie.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij