Przeprowadzka do Komendy Powiatowej PSP w Rykach już niedługo. Prace budowlane ukończone w 80 procentach.

Inwestycja pod nazwą: "Budowa strażnicy dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach” juz na ukończeniu. Obiekt ma powierzchnię użytkową 2193 m2. Składa się z pomieszczeń, które będą zagospodarowane na potzreby jednostki, stanowiska kierowniczego i jednostki ratowniczo-gaśniczej, z halą garażową, myjnią samochodów i sprzętu oraz zapleczem techniczno-magazynowym i socjalnym.Budowa obejmuje także obiekty sportowe do ćwiczeń strażaków. Mowa m.in o wspinalni dla strażaków oraz wielofunkcyjnym boisku.

Prace budowlane mają zostac zakończone pod koniec października tego roku, a całkowisty koszt inwestycji wynosi 18 mln 173 tys. zł.

Źródło materiału oraz zdjęcia: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij