1 października miała miejsce inauguracja nowego roku akademickiego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia ślubowania, które jest swego rodzaju zobowiązaniem do godnego zachowania. Rektor-Komendant SGSP, bryg. dr inż. Jarosław Chodorowski, podkreślał również przy tej okazji, że grupa 100 strażaków, która w tym roku rozpoczyna studia I i II stopnia, została wybrana spośród 700 chętnych. Dodatkowo zaznaczył, że strażacka służba przynosi satysfakcję i szacunek społeczny, ale wymaga dyscypliny oraz wielu wyrzeczeń i poświęceń.

Po ukończeniu uczelni, strażacy (podchorążowie) zostaną oficerami.

W uroczystości, oprócz wiceministra Macieja Wąsika, Komendanta-Rektora SGSP oraz nadbryg. Andrzej Bartkowiaka, Komendanta Głównego PSP, udział wzięli także m.in. wykładowcy uczelni i zastępcy Komendanta Głównego PSP.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij