Sprzęt ratowniczo-gaśniczy jednostka pozyskała w ramach programu pn. Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja ich skutków dla Środowiska - Bezpieczny Strażak.

Sprzęt o którym mowa pozwoli strażakom-ochotnikom jeszcze profesjonalnej przeprowadzać wszelkiego rodzaju działania.

Jednostka w Nowym Rybiu zyskała m.in. zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych, aparaty nadciśnieniowe powietrzne, zestaw podkładów i klinów do stabilizacji, a także zestaw podpór stabilizacyjnych, kamizelki strażackie i parawan ochronny.

Nowe wyposażenie warte jest 83 tys. złotych. Jednostka na jego zakup otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie z programu "Bezpieczny Strażak" w wysokości 41 tys. zł, dotację na wspieranie jednostek OSP z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w kwocie 22,5 tys. zł, a także dotację z Urzędu Gminy Limanowa w wysokości 18 tys. zł. Wkład własny jednostki OSP w Nowym Rybiu to 1,5 tys. zł.

Źródło materiału oraz zdjęcia: www.limanowa.in.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij