Komendy Państwowej Straży Pożarnej z województwa wielkopolskiego otrzymały symulatory zagrożeń, które będą wykorzystywane do celów edukacyjnych.

Jest to niezwykle innowacyjny produkt – mobilny symulator zagrożeń – moduł lasu. Pozwala na intuicyjne uświadomienie możliwych przyczyn powstawania pożarów oraz zagadnień z zakresu ochrony środowiska. Chodzi m.in o zagrożenie w wyniku rozpalania ogniska w niedozwolonym miejscu – możliwość zaprószenia ognia w lesie, wyrzucanie w nim niedozwolonych substancji, plaża niestrzeżona i ludzie kąpiący się na niej, gdzie jest zakaz kąpieli czy używanie sprzętu wodnego bez zabezpieczeń.

Symulatory pozyskano dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Źródło: www.remiza.com.pl

Źródło zdjęcia: www.remiza.com.pl/PSP

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij