Organizatorzy po raz kolejny zmienili datę największych targów pożarniczych na świecie.

Pierwotnie wydarzenie miało się odbyć w Hanowerze w czerwcu tego roku. Ze względu na trwającą epidemię COVID-19, organizatorzy przesunęli wystawę jeszcze o rok. Ustalono współnie z wystawcami oraz partnerami datę 20-25 czerwca 2022 roku. Aktualna sytuacja epidemiologiczna, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, mogłyby utrudnić dotarcie wszystkim zainteresowanym na miejce wydarzenia.

INTERSCHUTZ to największe targi pożarnicze na świecie i odbywają się co pięć lat. W poprzedniej edycji na powierzchni 106 tysięcy metrów kwadratowych swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 wystawców z 51 krajów. Tereny wystawowe odwiedziło ponad 150 tysięcy osób, z czego 23 tysiące z zagranicy.

Źródło: www.remiza.com.pl

Źródło zdjęcia: www.remiza.com.pl/RAINER JENSEN

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij