Nowe samochody ratowniczo – gaśnicze trafiły do komend Państwowej Straży Pożarnej z województwa dolnośląskiego.

Pięć średnich samochodów ratowniczo – gaśniczych z funkcją do ograniczania stref skażeń chemicznych i ekologicznych trafiło do Państwowej Straży Pożarnej w Wielkopolsce. Wartość dostarczonych pojazdów specjalnych w ramach umowy to 4 272 405 zł brutto.

Każdy samochód został zabudowany na podwoziu Renault D16 z napędem 4×4 i wyposażony w zbiornik wody o pojemności 3000 litrów, zbiornik środka pianotwórczego 300 litrów i autopompę Godiva P2A 2010 o wydajności 2846 litrów na minutę.

Samochody zostały dostarczone do jednostek w Strzelinie, Trzebnicy, Kamiennej Górze oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Sycowie (KP PSP Oleśnica) i Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 5 we Wrocławiu.

Źródło materiału oraz zdjęcia: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij