Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie szuka strażaków do służby w jednostkach ratowniczo – gaśniczych i Wieży Bazyliki Mariackiej.

W pierwszym naborze krakowska jednostka poszukuje 25 ochotników na stanowisko stażysta w służbie przygotowawczej, a docelowo na stanowisko starszy ratownik – kierowca. Miejscem pełnienia służby będą jednostki ratowniczo – gaśnicze na terenie Krakowa.

W drugim naborze poszukiwani są strażak hejnalista oraz starszy ratownik w Wydziale Organizacyjno-Kadrowym KM PSP. Do zadań należeć będzie m.in. odgrywanie hejnału mariackiego z Wieży Bazyliki Mariackiej, przyjmowanie wycieczek itp.

Dokumenty należy składać do 5 stycznia 2021 roku. Więcej informacji na stronie Komendy Miejskiej PSP w Krakowie.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij