Małopolska Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej ogłosiła przetarg na dostawę samochodów laboratoriów dla Specjalistycznych Grup Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego.

Przetarg dotyczy dwóch samochodów, które mają stanowić mobilne labolatoria do badania skażeń o charakterze CBRN. Wśród wymagań technicznych jest podwozie z napędem 6×2 i ostatnią osią skrętną, silnik o nocy min. 450 KM, automatyczna lub zautomatyzowana skrzynia biegów i kabina dwuosobowa.

Zabudowa musi być odporna na korozję i przystosowana do przewozu dodatkowych czterech osób. Jej wnętrze ma składać się z dwóch przedziałów – roboczego i sprzętowego. Z tyłu podest ruchomy o nośności min. 500 kg i maszt teleskopowy o wysokości min. 10 m.

Samochody powinny trafić do jednostek specjalistycznych do grudnia 2021 roku. Zakup jest finansowany z środków Unii Europejskiej. To jedyne takie mobilne labolatoria, które trafią do określonych jednostek PSP w Polsce.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij