Top Mountain Motorcycle Museum to jedno z najważniejszych na świecie muzeów poświęconych motoryzacji. Teraz została po nim tylko sterta gruzu.

Około 4 nad ranem w budynku muzeum włączył się alarm przeciwpożarowy. Do momentu przybycia jednostek straży pożarnej drewniany budynek stał już w płomieniach. Akcja polegała głównie na ograniczaniu rozprzestrzeniania się ognia na pobliskie domy. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał. Nie udało się jednak uratować ani jednego z ponad 250 samochodów, motocykli i motorowerów. 

Muzeum Motocykli Top Mountain Crosspoint otwarto w 2016 roku. Na powierzchni 3 tys. metrów kwadratowych było wyeksponowanych około 230 klasycznych, głównie europejskich motocykli, takich jak Sunbeam, Brough Superior i Zundapp, a także mniejsza kolekcja zabytkowych samochodów, w tym Porsche i Ferrari.

Źródło: www.tvp.info

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij