W ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień osobom, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie.

Od wczoraj wiele osób miało już możliwość skorzystania z transportu organizowanego przez strażaków do wybranych punktów szczepień.

Cała akcja jest prowadzona właśnie we współpracy z określonymi punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego danej gminy. Ich zadaniem było zgłosić zapotrzebowanie na taki transport i przekazać go komendantom miejskim oraz powiatowym PSP.

W ramach prowadzonych działań strażacy będą dystrybuować materiały informacyjne na temat szczepień oraz profilaktyki COVID-19.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij