Do zdarzenia doszło w Warszawie przy ulicy Powstańców Śląskich. Wóz strażacki potrącił kobietę, która w wyniku poniesionych obrażeń zmarła.

Do potrącenia doszło w okolicach jednostki ratowniczo-gaśniczej numer 7. Straż pożarna potwierdziła informację o wypadku. Wóz strażacki wjeżdżający do jednostki potrącił kobietę. Poszkodowaną od razu zajęli się ratownicy, którzy następnie przekazali kobietę Zespołowi Ratownictwa Medycznego. była ona cały czas przytomna.

Po godzinie 12 Komenda Stołeczna Policji poinformowała o śmierci potrąconej. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta w wieku 67 lat zmarła w szpitalu. Kierowca był trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Źródło: www.tvn24.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij