Posiedzenie odbyło się w obecności premiera Mateusza Morawieckiego.

Sztab kryzysowy obradował wspólnie z ministem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Kamińskim, ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem, wiceministrami SWiA Maciejem Wąsikiem i Pawełem Szefernakerem oraz infrastruktury Markiem Gróbarczykiem. Obeny był także komendant główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak wraz z zastępcą st. bryg. Arkadiuszem Przybyłą a także wojewodowie.

Bartkowiak przekazał premierowi informacje dotyczące czynności podjętych przez Państwową Straż Pożarną na wypadek powodzi. Ponadto, zdał relacje z akcji prowadzonej na terenie powiatu płockiego w związku z zatorem lodowym na Wiśle.

Przekazano także aktualne dane na temat sytuacji powodziowej z województw: mazowieckiego, podkarpackiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

Źródło: www.remiza.com.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij