Komendy Powiatowe i Miejskie Państwowej Straży Pożarnej odebrały samochody specjalne z drabinami. Jest ich w sumie dwadzieścia.

Wartość samochodów to ponad 49 mln złotych. Rosenbauer wykonał dwadzieścia drabin – siedem L32A-XS 3.0 i trzynaście L42A-XS 3.0 na podwoziu MAN TGM 18.340 BB i TGM 15.290 BL.

W najbliższym czasie trafią one do komend powiatowych i miejskich Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu, Lubartowie, Chełmie, Lublinie, Krakowie (2 szt.), Dąbrowie Tarnowskiej, Pruszkowie, Piasecznie, Skarżysku Kamiennej, Lubinie, Zielonej Górze, Piotrkowie Trybunalskim, Kędzierzynie Koźlu, Rzeszowie, Łomży, Suwałkach, Myszkowie, Ostródzie i Świnoujściu.

Zakup zrealizowano w ramach projektu „Zwiększenie skuteczności prowadzenia długotrwałych akcji ratowniczych”. Dofinansowany jest z środków UE.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij