Ponad 200 razy strażacy dowozili potrzebny tlen do szpitali podczas drugiej i trzeciej fali pandemii.

Jak poinformował wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker od ponad pół roku funkcjonują 44 banki tlenu zorganizowane przez wojewodów oraz straż pożarną. Ostatnio pojawiła się informacja, że wielkopolscy strażacy wspierają pracę szpitali walczących z COVID-19 i tworzą "banki z tlenem". Jak wynika ze statystyk strażacy w tym regionie wyjeżdżali z tlenem około 20 razy.

Od początku pandemii straż pożarna jest bardzo mocno zaangażowana w działania pomagające w zwalczaniu COVID-19. Tworzą oni polowe izby przyjęć, pomagają osobom na kwarantannie, dowożą na szczepienia, czy biorą udział w tzw. izolowanych zdarzeniach ratownictwa medycznego.

Źródło: www.mp.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij