Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO przełożone na przełom września i października 2021 r.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
30.09.2021
Data zakończenia:
02.10.2021
Strona www:
https://www.tar...

Osoby nie znające „targowej kuchni” zapewne nie zdają sobie sprawy z tego, że przygotowanie wydarzenia targowego to wiele miesięcy wytężonej pracy. Pierwsze ustalenia dotyczące kolejnej edycji, zapadają w zasadzie na dzień po skończonych targach. W normalnej rzeczywistości zgrany zespół pracujący przy Targach Kielce IFRE-EXPO jest w stanie zaplanować wszystko. Niestety od ponad roku nie żyjemy w „normalnej rzeczywistości”, choć powrót do niej staje się coraz bardziej realny. Światowa pandemia COVID-19 zatrzymała wszystkie plany. Także terminarz Targów Kielce rozsypywał się już kilkukrotnie, oprócz tego, że branża targowa stanęła w marcu 2020 roku, trzeba było podejmować szybkie decyzje dotyczące wystaw odbywających się także w kolejnym roku. Wszyscy z dużą nadzieją upatrywali szansy na organizację spotkania braci strażackiej w czerwcu w Kielcach, jednak obecna sytuacja spowodowała, że Targi Kielce zostały zmuszone do kolejnej analizy kalendarza targowego. Dziś żyjemy podczas trzeciej fali, czy ona już się powoli kończy? Tego nie wiemy. Ale wiemy coś czego w zeszłym roku nie wiedzieliśmy – szczepienia działają, a program szczepień na całym świecie pędzi niczym samochód strażacki na akcję i wciąż przyspiesza. Zapraszamy na strażackie święto w Targach Kielce od 30 września do 2 października 2021 roku.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij