Jednostka FF Hotting z Austrii wykorzystała specjalny skład kolejowy należący do Austriackich Kolei Państwowych by dotrzeć do pożaru.

Jednostka FF Hotting otrzymała zgłoszenie o pożarze lasu w bardzo trudno dostępnym miejscu. Zmuszona była (zgodnie z lokalnymi procedurami) wykorzystać specjalny skład kolejowy należący do Austriackich Kolei Państwowych, na który wjechał jeden z pojazdów gaśniczych. Po dotarciu na miejsce rozpoczęła się nietypowa akcja gaśnicza. Równolegle od drugiej strony, inne jednostki prowadziły długie rozwinięcie przez las.

Spaleniu uległo tylko około 100 m kw. poszycia leśnego. W działaniach brało udział 8 zastępów, Koleje Austriackie oraz Policji.

Źródło materiału: www.strazacki.pl

Źródło zdjęcia: www.strazacki.pl/ FF Hotting

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij