Jeszcze w tym roku Państwowa Straż Pożarna ma zorganizować ćwiczenia międzywojewódzkie.

Ćwiczenia te odbywają się co 4 lata. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Komenda Główna PSP zdecydowała się na ich wznowienie. Wstępnie zaplanowano cztery ćwiczenia o zasięgu międzywojewódzkim.

Na przełomie sierpnia i września na terenie województwa pomorskiego, we wrześniu w województwie wielkopolskim, w październiku w województwie opolskim, a w listopadzie w województwie świętokrzyskim.

Ćwiczenia obejmują m.in. pożar w obiektach przemysłowych i ratownictwo specjalistyczne, pożar lasu, działania podczas powodzi i ratownictwa specjalistyczne.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij