W dniach 7-9 lipca odbywały się warsztaty w Centralnej Szkole PSP, które dotyczyły nowo wybudowanego Systemu Wspomagania Decyzji Państwowej Straży Pożarnej (SWD-PSP).

W spotkaniach wzięło udział 50 przedstawicieli PSP, reprezentujących Komendę Główną, Komendy Wojewódzkie, Komendy Miejskie i Powiatowe oraz Szkoły. Mieli okazję zapoznać się pod kątem zarówno teoretycznym, jaki i praktycznym z najnowszym systemem.

Uczestnicy mieli dostęp do sal wyposażonych w stanowiska komputerowe z dostępem do OST112, a podczas samych zajęć przedstawione im zostały praktyczne idee pracy systemu oraz jego zasady.

Źródło:https://remiza.com.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij