OSP z Ugoszczy może pochwalić się nowym ciężkim samochodem ratowniczo-gaśniczym oraz rozbudowaną remizą.

Wóz kosztował prawie 1,1 mln zł, a modernizacja remizy 300 tys zł. Na zakup złożyli się między innymi Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, powiat bytowski oraz gmina Studzienice.

Najnowszy samochódposiada napęd 4x4, mieści 5 tys. litrów wody i jest pierwszym tak dużympojazdem w powiecie bytowskim. Jego przyjęcie wymagało dobudowania boksu garażowego w remizie. Z tej okazji odbyła się uroczystość, podczas której zasłużeni strażacy oraz członkowie MDP zostali odznaczeni medalami.

źródło: www.bytow.naszemiasto.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij