Z początkiem września polscy strażacy wrócili z Grecji.

Polscy strażacy zostali powitani w Katowicach-Szopienicach m.in. przez:

  • nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka – Komendanta Głównej Państwowej Straży Pożarnej w asyście st. bryg. Marka Kamińskiego – Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP,

  • nadbryg. Dariusza Matczaka – Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzki PSP,

  • oraz st. bryg. Bogdana Jędrochy – Zastępcę Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

Komendant Głowny PSP dał wyraz wdzięczności strażakom, którzy walczyli z żywiołem w Grecji, a dowódca grupy, króra brała udział w gaszeniu pożarów - st. bryg. Marcin Kędra - przekazał w jego ręce ryngraf w ramach podziękowania za pomoc od greckiego ministra ds. ochrony obywateli.

W akcji gaszenia pożarów z naszego kraju brało udział aż 286 strażaków. Z Polski wysłano także kilkadziesiąt pojazdów (m.in.: samochody gaśnicze, quady i busy), ktróre były niezbędne w walce z rozprzestrzeniającym się ogniem.

źródło: www.remiza.com.pl

 

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij