Odbyły się VI Manewry Ratownicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu suwalskiego. W wydarzeniu wzięło udział dziewięć jednostek, które przyjechały z tej okazji do Bakałarzewa.

PSP z Suwałk zorganizowała manewry nad jeziorem Sumowo. Do zdań druhów należało między innymi stawienia czoła pożarom, pomoc osobom tonącym, rannym oraz porażonym prądem. Nie zabrakło również atrakcji – gry w paintballa oraz wspólnego ogniska na zakończenie wydarzenia.

Poczynania strażaków były bacznie obserwowane i oceniane. Pierwsze miejsce zajęła OSP Nowa Wieś z gminy Suwałki, drugie OSP Przerośl, a trzecie OSP Podwysokie Jeleniewskie. Natomiast gospodarze natomiast znaleźli się na siódmym miejscu.

źródło: www.radio5.com.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij