W targach przemysłu obronnych w Kielcach wzięło udział 11 000 osób. Ekspozycje przygotowało 400 firm z 27 różnych krajów.

MSPO od zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, nie inaczej było w tegorocznej edycji. W wydarzeniu wzięło 400 firm z 27 krajów, a ekspozycję obejrzało 11 000 osób. Zwiedzający mogli zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami dla armii w zakresie sprzętów jak i systemów. Uczestnicy wzięli udział w ponad 30 konferencjach i seminariach.

Prezydent Andrzej Duda ponownie objął wydarzenie Patronatem Honorowym. Mariusz Błaszczak, Minister Obrony Narodowej uroczyście otworzył targi. Wśród gości znaleźli się również Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch razem ze swoim zastępcą. Pojawili się także przedstawiciele służb mundurowych.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij