Jest nowa data Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO zaplanowane są na 15 czerwca i potrwają do 17 czerwca 2023 roku.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
15.06.2023
Data zakończenia:
17.06.2023
Strona www:
https://www.tar...

Po wielu niepowodzeniach związanych z pandemią koronawirusa, które powodowały obostrzenia i uniemożliwiały organizacje wielu eventów, kielecki ośrodek wystawienniczy, organizuje targi pożarnicze w 2023 roku. Wydarzenie nie odbędzie się w przyszłym roku również ze względu na Targi INTERSCHUTZ w Hanowerze zaplanowane na czerwiec 2022 r.

 

Targi pożarnicze w Kielcach zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, podczas których prezentowane są takie sprzęty, jak: pojazdy pożarniczo-gaśnicze i specjalne, sprzęt ratowniczy i gaśniczy, wyposażenie ochronne oraz odzież specjalistyczna. W 2019 roku KIELCE IFRE-EXPO odwiedziło 7500 osób.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij