11 lutego miała miejsce uroczysta zmiana służby w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 6 w Krakowie.

Powodem uroczystej zmiany służby było odejście Dowódcy brygadiera Roberta Anioła na emeryturę. Kierował krakowską jednostką nr 6 od 2017 roku.

Udział w uroczystym pożegnaniu wzięli: Komendant Miejski PSP w Krakowie st. bryg. Paweł Knapik wraz z Zastępcami, Dowódcy i Zastępcy pozostałych Jednostek Ratowniczo Gaśniczych KM PSP w Krakowie, Zastępca Naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego KM PSP w Krakowie wraz z koordynatorką ds. ratownictwa chemiczno ekologicznego, Zastępca Naczelnika Wydziału Organizacyjno-Kadrowego oraz członkowie załogi JRG 6.

Strażacy napisali kilka słów na swoim profilu na Facebooku w związku z odejściem na emeryturę ich dowódcy:

– Był strażakiem o wyjątkowych predyspozycjach i doświadczeniu ratowniczym oraz dowódczym, zdobywanym w okresie wieloletniej służby. Dowódco dziękujemy za zaangażowanie w rozwój Naszej Jednostki i życzymy spokoju oraz realizacji planów i marzeń na zasłużonej emeryturze!!!

Nowym dowódcą w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 6 w Krakowie z dniem 12 lutego został mł. bryg. Damian Woszczyna, który dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Dowódcy.

Źródło: remiza.com.pl

Fot.: JRG 6 Kraków (Facebook)

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij