Miasto Kalety otrzymało pozwolenie na budowę nowej remizy. Jest już projekt i wizualizacja nowego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej.

Nowa remiza będzie mieścić się w Kaletach na zbiegu ulicy Leśnej i Gwoździa. Budynek będzie dużo większy niż ten obecny. Przede wszystkim będzie spełniać obecne wymogi i normy dla tego typu obiektów, przy czym będzie bardzo komfortowy.

Miasto Kalety złożyło wniosek o dofinansowanie nowej siedziby OSP w ramach drugiego naboru do programu „Polski Ład”. Samorząd wykorzysta także środki, które otrzymali w konkursie „Rosnąca odporność”. Koszt inwestycji szacuje się na 3 mln złotych.

Wizualizację nowej OSP można zobaczyć pod tym linkiem: gminakalety.pl

Źródło: remiza.com.pl

Fot.: gminakalety.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij