W niedzielę punktualnie o 8:00 remizy i jednostki w całym kraju uczciły pamięć bohaterskich strażaków z Ukrainy minutą ciszy.

W obliczu ostatnich wydarzeń na Ukrainie w niedzielę 20-go marca we wszystkich jednostkach i remizach w całej Polsce strażacy uczcicili pamięć bohaterów z Ukrainy.

Ukraińscy strażacy prowadząc wiele akcji ratowniczych pod ostrzałem kul i wybuchów bomb codziennie poświęcają swoje życie i zdrowie, aby ratować drugiego człowieka. Jak wiadomo, dotychczas podczas działań ratowniczo-gaśniczych zginęło już co najmniej osiemnastu strażaków, którzy wypełniali swoje powołanie do niesienia pomocy innym.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij