4-go kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie robocze w sprawie powołania nowego zespołu ds. czyszczenia strażackiego umundurowania.

11 marca 2022 r. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej podpisał decyzję w sprawie powołania zespołu, który będzie zajmował się ogólnie rozumianymi kwestiami związanymi z profilaktyką nowotworową strażaków i strażaków ratowników. Zalecenia mają między innymi dotyczyć czyszczenia umundurowania strażaków PSP i OSP z toksycznych produktów spalania, które powstają podczas pożaru. Zespół wypracuje koncepcje rozwiązań oraz zalecenia w sprawie minimalizacji narażenia strażaków na szkodliwe, uciążliwe i niebezpieczne produkty pożarowe.

Wczoraj, tj. 4-go kwietnia, w siedzibie Komendy Głownej PSP odbyło się pierwsze spotkanie robocze w tej sprawie.

źródło: Państwowa Straż Pożarna / FB

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij