Grupa dronowa z Komendy Powiatowej PSP w Przeworsku otrzymała specjalny samochód, przystosowany do obsługi i transportu dronów.

Pod zabudowę został wykorzystany Volkswagen Crafter z napędem 4x4, a przygotowany został przez firmę Bibmot.

Wnętrze samochodu wypełnione zostało dwoma dodatkowymi fotelami i specjalnym stolikiem do obsługi dwóch stanowisk komputerowych. Oprócz tego, w środku umieszczone zostały szafki z szufladami i wysuwaną lodówką, telewizor, przetwornica, wewnętrzna instalacja elektryczna, dodatkowy akumulator, gniazda, agregat prądotwórczy, radiotelefon, oświetlenie LED oraz system transmisji danych i tworzenia sieci bezprzewodowej a także dwie anteny LTE. 

Zagospodarowana została także specjalna przestrzeń z półkami na drony, baterie i inne potrzebne akcesoria.

Łączna wartość samochodu to około 337 tys. złotych.

 

Źródło: remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij