Już 4-go maja będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Strażaka. Jak poinformowało PSP, krajowe obchody zaplanowane są na 6-go maja (piątek).

Jak co roku, 4-go maja świętujemy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Jego symbolem jest czerwono-niebieska wstążeczka, która symbolizuje ogień i gaszącą go wodę. W Polsce od 2003 roku Dzień Strażaka obchodzony jest jako święto zawodowe ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Państwowa Straż Pożarna poinformowała, że tegoroczne krajowe obchody Dnia Strażaka odbędą się 6-go maja o godzinie 11:00 na placu marsz. Józefa Piłsudskiego.

źródło: Państwowa Straż Pożarna / FB

Fot. gov.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij