W dniach 6-7 kwietnia 2022 roku w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej – PIB w Józefowie, odbyła się narada szkoleniowa oficerów prasowych komend wojewódzkich oraz szkół Państwowej Straży Pożarnej.

W spotkaniu w roli prelegenta udział wzięła pani Karolina Ołtarzewska – Naczelnik Wydziału Komunikacji Internetowej Departamentu Komunikacji MSWiA, która omówiła zagadnienia dotyczące funkcjonowania mediów społecznościowych.

Ponadto, rzecznicy wzięli udział w warsztatach dotyczących zasad reportażu fotograficznego.

Przedstawiciele Wydziału Prasowego KG PSP omówili dotychczasową działalność informacyjną PSP i przedstawili zagadnienia i tematy do realizacji w najbliższym czasie.

Całość narady zwieńczono spotkaniem i odprawą z komendantem głównym PSP nadbryg. Andrzejem Bartkowiakiem, który podkreślił pełną świadomość tego, jak ważna w każdym procesie jest sprawna i szybka komunikacja społeczna oraz rola rzeczników prasowych PSP.

źródło: gov.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij