W dniach 12-13 kwietnia odbyła się narada kadry kierowniczej Państwowej Straży Pożarnej. Spotkanie miało miejsce w siedzibie Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej PIB w Józefowie.

W spotkaniu brali udział komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak, a także jego zastępcy, dyrektorzy biur Komendy Głównej PSP oraz komendanci wojewódzcy PSP. 

Spotkanie miało na celu omówienie bierzących wydarzeń i działań podjętych w 2022 roku. Poddano dyskusji plany i priorytety operacyjne, prewencyjne, finansowe, logistyczne czy szkoleniowe. Uwagę poświęcono także zbliżającej się uroczystości Centralnych Obchodów Dnia Strażaka, która planowo ma się odbyć 6 maja 2022 roku. Uroczystość ma zostać połączona z obchodami jubileuszu 30-lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej. 

W trakcie odprawy, nadbryg. Andrzej Bartkowiak złożył oficjalne podziękowania za dotychczasową służbę, a także złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Źródło: remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij