W środę 13 kwietnia 2022 r. komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak wziął udział w spotkaniu wielkanocnym.

Komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak wziął udział w spotkaniu wielkanocnym Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Duda z żołnierzami Wielonarodowej Litewsko-Polsko-Ukraińskiej Brygady, funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Policji oraz wolontariuszami, pomagającymi uchodźcom z Ukrainy.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele sił zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, Litwy, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Obecny był również minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik, wojewoda lubelski, biskupi polowi i przedstawiciele władz samorządowych. Pierwszej Damie towarzyszył Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot.

Udział wzięli również strażacy z woj. podkarpackiego i lubelskiego, którzy byli reprezentantami strażaków PSP i OSP z całego kraju, zaangażowanych w działania pomocowe dla Ukrainy.

źródło: gov.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij