Krakowska Straż Pożarna została wzbogacona o nowy samochód medyczny, którego zakup został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

Samochód, który otrzymał oddział Państwowej Straży Pożarnej kosztował ponad 1,3 mln złotych.

Auto zostało opracowane i zabudowane przez firmę Wawrzaszczek ISS, na podwoziu Scania, z napędem 4x4.

Wewnętrzna zabudowa została podzielona na trzy strefy: logistyczną, która znajduje się w przedniej części zabudowy (jest to miejsce przeznaczone do transportu całego potrzebnego sprzętu, takiego jak plecaki ratownicze, deski ortopedyczne, nosze itp.); medyczną, wyposażoną m.in. w trzy miejsca siedzące, windę, nosze, instalacje tlenowe; socjalną, gdzie znajdują się szafki i mocowania na sprzęt. 

Samochód ma wejść w skład Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Medycznego "MAŁOPOLSKA 1", która jest w trakcie powoływania.

Źródło: remiza.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij