28-29 kwietnia miała miejsce XIX już edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Spale, tym razem poświęcona tematom HAZMAT i CBRNE.

Tegoroczne spotkanie strażaków praktyków jak zwykle odbyło się w niesamowitej atmosferze przepełnionej ogromną wiedzą naszych prelegentów, jak i wymianą wieloletnich doświadczeń wśród uczestników i prowadzących.

XIX edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Spale, tym razem jako edycja wiosenna, była kolejnym, udanym spotkaniem. Jako redakcja magazynu „W Akcji” dziękujemy wszystkim uczestnikom, naszym prelegentom, sponsorom, a także każdemu, kto przyczynił się do tego, abyśmy po raz kolejny mogli wspólnie spotkać się w Spale. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Fot. Kinga Jarząbek / Kontakt: k.jarzabek@elamed.pl

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij