W poprzednim tygodniu w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie miały miejsce dwudniowe warsztaty dotyczące korzystania ze sprzętu ratownictwa technicznego.

W warsztatach udział wzieli funkcjonariusze z ośrodków szkolenia z województw: dolnośląskiego, śląskiego, mazowieckiego i łódzkiego, a także funkcjonariusze z CS PSP.

Drugiego dnia nie obyło się bez aktywności i praktyki. Na poligonie szkoleniowym strażacy mogli zobaczyć pokaz możliwości ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z JRG Dąbrowa Górnicza, podczas współpracy ze szkolną Specjalistyczną Grupą Ratownictwa Medycznego.

Źródło: remiza.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij