W miejscowości Chabielice Kolonia w gminie Szczerców miał miejsce śmiertelny wypadek. Zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Do wypadku doszło po godzinie pierwszej w nocy. Według wstępnych ustaleń policji, 24-letni kierowca mazdy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przez co wypadł z drogi i dachował. 

Kierowca samochodu zginął na miejscu, natomiasy pasażerowie w wieku 14 i 18 lat trafili do szpitala. Według wstępnych informacji, stan jednego z pasażerów jest ciężki. 

Źródło: remiza.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij