W poniedziałek 30 maja w Rybniku na skrzyżowaniu Rudzka-Kotucza, przed południem miało miejsce zderzenie pojazdu straży pożarnej z autem osobowym.

Pojazd straży pożarnej jadąc na sygnałach, przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, w wyniku czego doszło do zderzenia z pojazdem osobowym, którym poruszało się 70letnie małżeństwo. 

Policja wstępnie kwalifikuje zdarzenie jako wypadek. 

Starsze małżeństwo jadące autem osobowym trafiło do szpitala. 

Według wstępnych informacji wiadomo, że straż pożarna poruszała się lekkim samochodem rozpoznawczo - ratowniczym marki Ford, który wykorzystywany jest przez Specjalistyczną Grupę Wodno-Nurkową z Bytomia. 

Strażacy jechali na akcję do Raciborza.

Źródło: rybnik.com.pl remiza.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij