W poniedziałek 10 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z woj. śląskiego otrzymało wsparcie finansowe od leśników.

Do wsparcia przekazanego przez leśników dołożyło się także towarzystwo ubezpieczeniowe TUV Cumprum, przekazując 50 tys. zł. 

Dofinansowanie trafiło do 10 jednostek z woj. śląskiego: OSP Lubliniec, Krupski Młyn, Potępa, Rudziniec, Niewisze, Pławniowice, Toszek, Wilkowiczki, Pniów i Kotulin. 

Srodki z dofinansowania zostaną przeznaczone na rozwój infrastruktury oraz zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego. 

Jak wyjaśnia dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach Damian Sieber wspópraca ze strażakami jest dla nas, leśników szczególnie ważna. Dzięki doskonałej koordynacji działań możemy cieszyć się niskimi statystykami pożarów w polskich lasach. 

- Postawiliśmy na Ochotnicze Straże Pożarne i wspieramy je, bo ich teren działania - zwłaszcza w małych i średnich miejscowościach i gminach - jest zbieżny z naszymi potrzebami - dodaje dyrektor Sieber. 

 

Źródło: nettg.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij