Dziś po godzinie piątej rano strażacy zostali wezwani do wypadku w Kochłowicach w powiecie kluczborskim. Na miejsce zdarzenia przybył także śmigłowiec LPR.

Autem osobowym podróżowało trzech mężczyzn. Kierujący pojazdem z niewiadomych przyczyn na łuku wypadł z drogi i uderzył w drzewo. 

Aby uzyskać dostęp do jednego z pasażerów konieczne było odcięcie dachu z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych. Strażacy do momentu przybycia na miejsce zdarzenia karetek pogotowia udzielali kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom wypadku - przekazuje straż pożarna w Kluczborku. 

Nieprzytomny był jeden mężczyzna, którego przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratudnkowego. 

Źródło: remiza.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij