W dniach 6-11 czerwca sześciu polskich strażaków PSP szkoli się pod okiem hiszpańskich instruktorów w zakresie gaszenia pożarów typu wildfires.

Polscy strażacy, reprezentujący moduły do gaszenia pożarów lasów przy użyciu pojazdów (GFFFV), przebywają obecnie w miejscowości Cuenca w Hiszpanii, gdzie poznają specyfikę pożarów typu wildfires. Co więcej, prezentowana jest im wiedza z zakresu efektywnych technik ich gaszenia, a to wszystko pod okiem wykfalifikowanych instruktorów.

Zdobyte doświadczenie pozwoli na dalszy rozwój modułów GFFFV i ich lepsze przygotowanie do działań w kraju i poza jego granicami.
 
Szkolenie realizowane jest przez Komendę Główną PSP wraz z Servicio del Área de Defensa Contra Incendios Forestales (Hiszpania) w ramach programu wymiany ekspertów Unijnego Mechanizmu Ochrony Ludności.
 
źródło: gov.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij