W czwartek 9 czerwca doszło do pożaru hali lakierni przy ulicy Okulickiego. Na miejscu walczyło 30 zastępów straży pożarnych.

Jak informuje Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie, informacja o pożarze spłynęła około godziny 13:30. Jak podano, pracownicy ewakuowali się przed przyjazdem strażaków. 

Według podanych informacji, w akcji brało udział 30 zastępów straży pożarnych, w tym ponad 150 strażaków z powiatów sanockiego, krośnieńskiego, przeworskiego, jarosławskiego i brzozowskiego.
 
Na miejscu była także obecna grupa operacyjna podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP z zastępcą komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Andrzejem Marczenią.
 
Niestety, jeden strażak odniósł obrażenia i trafił do szpitala.
 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij