Jak się okazało, konieczna była pomoc strażaków i ratowników medycznych.

Do wypadku doszło 10-go czerwca w fabryce firmy Mars Wrigley w Stanach Zjednoczonych w Pensylwanii w mieście Elizabethtown. Dwóch pracowników firmy w niewyjaśnionych okolicznościach wpadło do zbiornika z ciepłą, płynną czekoladą. Jak poinformowano, zbiornik nie był głęboki, jednak wydobycie ich bez interwencji służb okazało się niemożliwe. Strażacy musieli rozciąć zbiornik, aby wyciągnąć pracowników fabryki.

Poszkodowani trafili do szpitala, jeden został przetransportowany helikopterem, a drugi karetką pogotowia.

Firma Mars Wrigley oświadczyła: - Potwierdzamy, że dwie osoby wydobyto ze zbiornika; są poddane leczeniu. Bardzo dziękujemy służbom ratunkowym za szybkie przybycie i pomoc.

źródło: polskatimes.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij