Jak wynika z podanych informacji, w wyniku wypadku zginęła starsza kobieta, a cztery osoby są poszkodowane.

 

17-go czerwca około godziny 11:00 w pobliżu pl. Szyrockiego w Szczecinie doszło do zderzenia jadącej na sygnale karetki z samochodem osobowym. W wyniku wypadku karetka wjechała na przystanek tramwajowy, gdzie znajdowała się czekająca tam na tramwaj kobieta, która niestety zginęła na miejscu.

Co więcej, w zdarzeniu ucierpiały także cztery inne osoby. Trzy z nich były obecne na pokładzie karetki – dwóch ratowników medycznych, z czego jeden z uprawnieniami do kierowania ambulansem i studentka, która odbywała praktyki w pogotowiu. Jak poinformowała rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel: Te osoby trafiły do szpitala. Karetka nie dość, że zderzyła się z drugim samochodem, to jeszcze się zapaliła". Dodała także, iż jeden z ratowników ma uraz głowy, drugi uraz biodra, natomiast studentka uraz kończyny dolnej. Do szpitala trafił też mężczyzna z samochodu osobowego z urazem głowy.

źródło: rmf24.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij