Wizyta Przedstawicieli Państwowej Służby Ukrainy ds. sytuacji nadzwyczajnych rozpoczęła się od spotkania z kierownictwem KG PSP pod przewodnictwem gen. brygadiera Andrzeja Bartkowiaka.

Jak podaje Państwowa Straż Pożarna, podczas kilkudniowej wizyty poruszanymi tematami są między innymi kwestie dotyczące rozwiązań architektonicznych stosowanych podczas budowy strażnic i standardami oraz normatywami wyposażenia w środki ochrony osobistej, sprzęt ratowniczy i pojazdy. Wszystko to ze względu na fakt, iż Ukraińscy strażacy przygotowując się do odtworzenia i rozwoju potencjału pożarniczego w swoim kraju, chcą budować strażnice i wyposażać je w sprzęt, wzorując się między innymi na rozwiązaniach przyjętych w Polsce

Co więcej, dodatkowym istotnym elementem spotkań będzie również zapoznanie się ze strukturą i zasadami funkcjonowania PSP, organizacją Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego, oraz działalnością Ochotniczych Straży Pożarnych.

Jak zapewnia PSP, Ukraińska strona otrzyma pełne wsparcie w poszukiwaniu niezbędnych informacji i tworzeniu koncepcji budowy potencjału ratowniczego w ich kraju.

źródło: Państwowa Straż Pożarna / FB

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij