1-go lipca zakończyła się trzydniowa wizyta przedstawicieli Służby Zarządzania Kryzysowego MSW Gruzji w Polsce.

Czterodniowy pobyt delegacji w naszym kraju rozpoczął się od wizyty w Komendzie Głównej PSP. W trakcie spotkania delegaci zapoznali się i z mechanizmem koordynacji krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego na poziomie krajowym, w tym organizacją i zadaniami stanowisk kierowania PSP.

Delegacja była także obserwatorem krajowych ćwiczeń ratowniczych „ELEKTROCIEPŁOWNIA 2022”. Podczas ostatniego dnia goście zapoznali się z zasadami ratownictwa wysokościowego wizytując JRG7 w Warszawie.

Pobyt Służby Zarządzania Kryzysowego MSW Gruzji w naszym kraju jest kontynuacją II etapu trzyletniego programu współpracy w zakresie rozwoju systemu ratownictwa pod nazwą „Analiza oraz plan rozwoju sieci jednostek ratowniczych w ramach zarządzania kryzysowego Gruzji”, który uruchomiony został w 2021 roku.

źródło: gov.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij