W siedzibie Centrum Unijnych Projektów Transportowych pod koniec czerwca podpisano umowę o dofinansowanie na projekt z zakresu ratownictwa drogowego.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, a beneficjentem Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. Założeniem projektu jest doposażenie PSP w sprzęt do prowadzenia akcji ratowniczych w transporcie drogowym. Wartość projektu to około 293 mln zł, z czego dofinansowanie unijne z Programu Infrastruktura i Środowisko to 249 mln zł.

Jak wiadomo, łączna ilość zakupionego sprzętu szacowana jest na około 289 sztuk, w tym średnie i ciężkie samochody ratowniczo-gaśnicze różnego typu, mikrobusy do przewozu do 9 osób łącznie, samochody zaopatrzeniowe, samochody ratownictwa technicznego czy samochody rozpoznawczo-ratownicze.

źródło: strazacki.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij