W dniach 14-15 lipca odbyło się spotkanie darczyńców i organizacji wspierających dostawy sprzętu pożarniczego z Wielkiej Brytanii do Ukrainy. Spotkanie miało miejsce w Londynie.

W spotkaniu wzięła udział także Państwowa Straż Pożarna, która koordynowała przekazywanie pojazdów pożarniczych i pomoc rzeczową dla Ukrainy. odbyło się to wówczas w ramach platformy Aid4UA uruchomionej z inicjatywy Komendanta Głównego PSP.

Podczas spotkania omówiono dotychczasową pomoc, jaką udało się zorganizować, a także plany kolejnych działań dla strony ukraińskiej. Uczestnicy spotkali się również z Panią Minister Spraw Wewnętrznych Wielkiej Brytanii Priti Patel oraz Panią Minister ds. Ochrony Przeciwpożarowej Sarah Dines.

W spotkaniu brali udział między innymi: bryg. Grzegorz Borowiec - KG PSP, bryg. Janusz Majtyka - KM PSP Wrocław i mł. bryg. Grzegorz Wypych - KP PSP Lubań.
 
źródło: PSP / FB

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij