W dniach 14-15 lipca 13 strażaków z Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie z okazji 30-lecia powołania PSP wybrało się w I pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium NMP.

Jak podaje Państwowa Straż Pożarna, strażacy wyruszyli o godzinie 8:00 z placu KW PSP w Krakowie by pokonać pierwszy cel do zrealizowania - 90km. Strażacy nocowali w podzamczu w miejscowości Ogrodzieniec w namiocie pneumatycznym.

Następnego dnia wyruszyli ponownie, tym razem o godzinie 6:00. Do celu pozostało jeszcze 70km. Po dotraciu na Jasną Górą o godzinie 14:30 została odprawiona Msza św. w intencji małopolskich strażaków i ich rodzin.

Źródło: PSP / FB

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij